Neomounts LED-VW2000BLACK - Dílna a Hobby
Neomounts LED-VW2000BLACK
Značka: Neomounts
Dostupnost: skladem
Produktový kód: LED-VW2000BLACK
Držák na signage displej 190,5 cm (75") Černá • Maximální nosnost: 70 kg • Minimální velikost obrazovky: 81,3 cm (32") • Maximální velikost obrazovky: 190,5 cm (75") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 200 x 200 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 600 x 400 mm • Úhel náklonu: 0 - 12° • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Držák na signage displej 190,5 cm (75") Černá
• Maximální nosnost: 70 kg
• Minimální velikost obrazovky: 81,3 cm (32")
• Maximální velikost obrazovky: 190,5 cm (75")
• Kompatibilita montážního rozhraní (min): 200 x 200 mm
• Kompatibilita montážního rozhraní (max): 600 x 400 mm