Neomounts FPMA-DCB100DBLACK - Dílna a Hobby
Záruka
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Značka: Neomounts
Dostupnost: není skladem
Záruka:
Produktový kód: FPMA-DCB100DBLACK
Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Stůl Černá • Připevnění: Svorka/průchodka • Maximální nosnost: 10 kg • Minimální velikost obrazovky: 25,4 cm (10") • Maximální velikost obrazovky: 68,6 cm (27") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 75 x 75 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 100 x 100 mm • Nastavení výšky • Rozsah otáčení: -15 - 15° • Úhel náklonu: -45 - 45° • Barva: Černá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Držák/stojan na monitor 68,6 cm (27") Stůl Černá
• Připevnění: Svorka/průchodka
• Maximální nosnost: 10 kg
• Minimální velikost obrazovky: 25,4 cm (10")
• Maximální velikost obrazovky: 68,6 cm (27")
• Kompatibilita montážního rozhraní (min): 75 x 75 mm
• Kompatibilita montážního rozhraní (max): 100 x 100 mm