Neomounts DS75-450WH2 - Dílna a Hobby
Neomounts DS75-450WH2
Značka: Neomounts
Dostupnost: skladem
Záruka:
Produktový kód: DS75-450WH2
Držák/stojan na monitor 81,3 cm (32") Bílá Stůl • Připevnění: Svorka/prošroubování • Maximální nosnost: 8 kg • Minimální velikost obrazovky: 43,2 cm (17") • Maximální velikost obrazovky: 81,3 cm (32") • Kompatibilita montážního rozhraní (min): 75 x 75 mm • Kompatibilita montážního rozhraní (max): 100 x 100 mm • Nastavení výšky • Rozsah otáčení: -10 - 10° • Úhel náklonu: -10 - 10° • Barva: Bílá •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Držák/stojan na monitor 81,3 cm (32") Bílá Stůl
• Připevnění: Svorka/prošroubování
• Maximální nosnost: 8 kg
• Minimální velikost obrazovky: 43,2 cm (17")
• Maximální velikost obrazovky: 81,3 cm (32")
• Kompatibilita montážního rozhraní (min): 75 x 75 mm
• Kompatibilita montážního rozhraní (max): 100 x 100 mm