- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | myPhone |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 1 rok |
| Produktový kód: | TELMYAHCONSTLSI |
Mobilní telefon s 6“ IPS FHD+ displejem • Mimořádně odolný s certifikací IP69 + MIL-STD-810G • Procesor Mediatek Helio G85 • 6 GB RAM a 128 GB vnitřní úložiště (možnost rozšíření o micro SD až do velikosti 1 TB) • OS Android 12 • Wi-Fi • Bluetooth v5.0 • LTE • NFC • 16+8+0,1 MPx fotoaparát • 8 MPx přední fotoaparát • Video ve Full HD • Funkce: podpora eSIM • čtečka otisků prstů • laserový dálkoměr a řada dalších nástrojů například výškoměr • úhloměr • kyvadlo • zavěšení obrazu apod. • možnost uchycení poutkem • 3,5mm jack konektor • GPS • Baterie 6000 mAh • Rychlé nabíjení (18 W) a podpora bezdrátového nabíjení (15 W) • Rozměry 168,6 x 82,8 x 15,2 mm • Hmotnost 321 g. •
5 798 Kč
včetně DPH 21%203 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Odolný mobilní telefon stvořený pro ty, jenž potřebují mít po svém boku odolný a výkonný nástroj, který je nikdy nenechá ve štychu.

Telefon se pyšní mimořádně odolnou konstrukcí s krytím IP69. Rovněž splňuje podmínky náročné certifikace MIL-STD-810G.
V překladu to znamená, že je telefon odolnější vůči vodě, prachu i pádům, ale nevadí mu ani teplotní šoky, chlad či masivní vibrace. Díky tomu vám bude sloužit mnohem déle než běžné mobilní telefony.

Pro hladké spouštění aplikací, her, videí i souborů je telefon vybaven procesorem Mediatek Helio G85, 6 GB RAM pamětí a 128 GB úložištěm. To vše v kombinaci s technologií HyperEngine Game zajistí plynulejší a příjemnější práci s telefonem, a to i při používání více aplikací najednou.
Smartphone je vybaven operačním systémem Android 12, díky kterému máte možnost přizpůsobit si svůj telefon přesně podle sebe, a to ať už se bavíme o designu (tapety, ikony, notifikační lišta) anebo funkcích (hodiny, počasí, kalendář). Skvělá je rovněž možnost nastavení zabezpečení anebo soukromí či přístup ke stovkám různorodých aplikací.
Potřebujete zaznamenat něco na stavbě, ve skladu anebo uchovat nějaký důležitý životní okamžik? Využijte k tomu 16 MPx fotoaparát s podporou 8 MPx širokoúhlého fotoaparátu a 0,1 MPx portrétního snímače. K dispozici máte také 8 MPx přední fotoaparát.
Telefon je vybavený laserovým dálkoměrem s dosahem až 40 m. Můžete s ním měřit vzdálenost, plochu, objem a počítat úhly. Kromě toho se můžete těšit i na další užitečné funkce a nástroje, které vám usnadní práci. Využít můžete kromě dálkoměru například ještě úhloměr, výškoměr, vodováhu, funkci pro zavěšení obrazu, kyvadlo apod. Jednoduše ideální pracovní pomocník pro lidi pracující na stavbách, domácí kutily anebo pro celé renovační týmy.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 15,2 cm (6") |
| Rozlišení displeje | 2160 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | IPS |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 402 ppi |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G85 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1,02 TB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 16 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Blesk zadní kamery | |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| NFC | |
| Předplatné | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
|---|---|
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP69 |
| Ochranné funkce | Odolné proti pádu, Prachuodolný, Odolné vůči vodě, Voděodolný |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 12 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| Vyjímatelná baterie | |
| Životnost baterie při hovoru (WCDMA) | 28 h |
| Životnost baterie v pohotovostním režimu (WCDMA) | 400 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 321 g |
| Šířka | 82,8 mm |
| Hloubka | 15,2 mm |
| Výška | 168,6 mm |
| Šířka balení | 170 mm |
| Hloubka balení | 50 mm |
| Výška balení | 90 mm |