- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dlouhá výdrž baterie
Velký a dobře čitelný displej
Česká republika
| Značka: | myPhone |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HAMMER4RED |
Odolný tlačítkový telefon • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Úhlopříčka displeje: 7,11 cm (2.8") • Rozlišení displeje: 240 x 320 px • Rozlišení zadní kamery: 2 MP • Bluetooth • FM rádio • Typ baterie: Lithium-Ion (Li-Ion) • Kapacita baterie: 2000 mAh • Životnost baterie v pohotovostním režimu (2G): 587 h • Hmotnost: 172 g • Barva: Černá • Červená •
1 786 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 7,11 cm (2.8") |
| Rozlišení displeje | 240 x 320 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | TFT |
| Externí displej | |
| Hustota pixelů | 143 ppi |
| Paměť | |
| Podpora Flash karty | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní paměť | 64 MB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 32 GB |
| Kapacita paměti RAM | 64 MB |
| Fotoaparát | |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 2 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 480 x 320 px |
| Přední kamera | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi | |
| Typ SIM karty | MicroSIM |
| Generace mobilní sítě | 2G |
| Datová síť | GSM |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G pásma (sekundární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Přenos dat | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 2.1+EDR |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | Micro-USB A |
| Video | |
| Videohovor | |
| Zvuk | |
| FM rádio | |
| Hudební přehrávač | |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 22 h |
| Životnost baterie při hovoru (2G) | 20 h |
| Životnost baterie v pohotovostním režimu (2G) | 587 h |
| Doba nabíjení baterie | 6 h |
| Vyjímatelná baterie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 172 g |
| Šířka | 66 mm |
| Hloubka | 18 mm |
| Výška | 146 mm |
| Technické detaily | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Barva | Černá, Červená |
| Model | Klasický telefon |
| Baterka | |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Vlastnosti telefonu | |
| Formát | Na výšku |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář |
| Hlasitý odposlech | |
| Charakteristika GPS | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Nabíječka baterie | |
| Balení baterií | |
| Záruční list | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 176 mm |
| Hloubka balení | 96 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Hmotnost včetně balení | 400 g |
Pro: Dlouhá výdrž baterie
Velký a dobře čitelný displej
zatím funguje
Pro potřeby seniora plně dostačující.
Pro: Výdrž baterie
Čitelný displej
Ovládání telefonu
Za ty peníze je super,jen jsem zatim nepřišel na to,jak vypnout z displeje,že neni vložena druhá simkarta.Jinak sem z telefonem moc spokojený.
Pro: Je spolehlivý a velká výdrž baterie
Velká čísla,jednoduché ovládání.Pro toho kdo používá mobil hlavně k volání je to dobrá volba.
Pro: Pro seniora OK.
Telefon je pro přítele a ten si jej nemůže vynachválit.
Pro: manžel je spokojen,nechce dotykový telefon
Všem,kteří ještě nad koupí telefonu myPhone Hammer 4 snad váhají,mohu produkt jen doporučit...
Pro: Výborný telefon pro seniory,jednoduché ovládání,dostatečně velký displej dobře čitelný,velmi dobře padne do ruky a design se také povedl - koupil jsem ho manželce a je přímo nadšená.Všem telefon myPhone Hammer 4 vřele doporučuji...
Pro: Jednoduchý na obsluhu, svítilna
Zatím spokojenost, pro volání a SMS ideální, akorát na displeji jsou malé informativní ikonky (ztracené volání, došla zpráva, budík atd.)
Prohlížíte si: myPhone HAMMER 4, černo/červený
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.