- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Jde to.
Česká republika
| Značka: | myPhone |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 356588 |
Mobilní telefon tlačítkový, • 2,4" TFT 320 × 240 • procesor MediaTek MT6261 • Micro SDHC až 32 GB • zadní fotoaparát 0,3 Mpx • Jack (3,5mm) a USB micr • voděodolný dle IP68, dual SIM + karta, nárazuodolný, neblokovaný, baterie 2000 mA
1 492 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,1 cm (2.4") |
| Rozlišení displeje | 240 x 320 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Externí displej | |
| Paměť | |
| Podpora Flash karty | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Vnitřní paměť | 32 MB |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 32 GB |
| Fotoaparát | |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 0,3 MP |
| Přední kamera | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi | |
| Generace mobilní sítě | 2G |
| Datová síť | GSM |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| Přenos dat | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 2.0+EDR |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | Micro-USB |
| Video | |
|---|---|
| Videohovor | |
| Zvuk | |
| FM rádio | |
| Příkon | |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 156 g |
| Šířka | 133,5 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Výška | 18 mm |
| Technické detaily | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Barva | Černá |
| Model | Klasický telefon |
| Ochranné funkce | Odolný proti vibracím |
| Baterka | |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Vlastnosti telefonu | |
| Formát | Na výšku |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář |
| Hlasitý odposlech | |
Jde to.
telefon pro chlapy
Pro: odolný
Pro: dobrá svítilna
Pro naši mladou babičku naprosto výborný. Jinak jednoduchý betelný přístroj, může ho po nás i házet a vydrží.
Vhodný pro otce, 87 let
Pro: cena/použitelnost
Byl to dárek a spokojenost byla
Prohlížíte si: myPhone Hammer 3, černý
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.