Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | myPhone |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MYPHONE6310BK |
Mobilní telefon • ideální pro seniory • Dual SIM • úhlopříčka displeje: 6,1 cm (2.4") • rozlišení displeje: 240 x 320 px • rozlišení zadní kamery: 0,3 MP • Bluetooth • FM rádio • typ baterie: Lithium-ion (Li-ion) • kapacita baterie: 900 mAh • životnost baterie v pohotovostním režimu (2G): 168 h • •
929 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

2,4'' TFT (240x320px), microSDHC (až do 32 GB),900/1800 MHz, Bluetooth 2.0, 0,3 Mpix (VGA),900 mAh Li-Ion
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,1 cm (2.4") |
| Rozlišení displeje | 240 x 320 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | LCD |
| Externí displej | |
| Paměť | |
| Podpora Flash karty | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 32 GB |
| Fotoaparát | |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 0,3 MP |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Wi-Fi | |
| Generace mobilní sítě | 2G |
| Datová síť | GSM |
| 2G pásma (primární SIM) | 900,1800 MHz |
| Přenos dat | |
| Bluetooth | |
| Video | |
| Videohovor | |
| Zvuk | |
|---|---|
| FM rádio | |
| Příkon | |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kapacita baterie | 900 mAh |
| Životnost baterie při hovoru (2G) | 4 h |
| Životnost baterie v pohotovostním režimu (2G) | 168 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 50,5 mm |
| Hloubka | 14,2 mm |
| Výška | 122,5 mm |
| Technické detaily | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Barva | Černá |
| Baterka | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Formát | Na výšku |
| Správa osobních informací | Budík, Kalendář |
| Charakteristika GPS | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| Osvědčení | |
| Hodnota SAR | 0,682 W/kg |