Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RX 5700 MECH GP OC |
8GB GDDR6 ; 3x DisplayPort ; 1x HDMI
9 399 Kč
včetně DPH 21%329 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 5700 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Takt procesoru | 1515 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1750 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 750 W |
| Spotřeba elektrické energie | 225 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 799 g |
| Hloubka | 232 mm |
| Výška | 46 mm |
| Šířka | 126 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |
| Hmotnost včetně balení | 1,23 kg |
| Typ balení | Krabice |