Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MSI Docking Station II |
Dokovací stanice • Rozhraní: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C • Rozhraní rozbočovače: DisplayPort • HDMI • RJ-45 • USB 2.0 • USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A • USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)... • Barva: Černá • Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet • Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Typ napájení: AC • Spotřeba elektrické energie: 150 W • Šířka: 165 mm • Hloubka: 80 mm • Výška: 30 mm •
6 800 Kč
včetně DPH 21%238 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů | 9 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Rozhraní rozbočovače | DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 2.0, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Příkon | |
| Typ napájení | AC |
| Spotřeba elektrické energie | 150 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 165 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnost | 600 g |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |