Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 5 let |
| Produktový kód: | SPATIUM M390 NVMe M.2 500GB |
SSD disk PCI Express 3D NAND • Kapacita disku SSD: 500 GB • Formát SSD: M.2 • Rychlost čtení: 3300 MB/s • Rychlost zápisu: 2300 MB/s • Komponent pro: PC/notebook •
984 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Formát SSD | M.2 |
| Kapacita disku SSD | 500 GB |
| Rozhraní | PCI Express |
| Typ paměti | 3D NAND |
| NVMe | |
| Verze NVMe | 1.4 |
| Komponent pro | PC/notebook |
| Rychlost čtení | 3300 MB/s |
| Rychlost zápisu | 2300 MB/s |
| Náhodné čtení (4 KB) | 300 IOPS |
| Náhodný zápis (4 KB) | 550 IOPS |
| Typ řadiče | Phison E15T |
| Příkon | |
|---|---|
| Maximální spotřeba energie | 3,2 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 22 mm |
| Hloubka | 2,15 mm |
| Výška | 80 mm |
| Provozní podmínky | |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |