- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RTX 3080 GAMING X TRIO 10G |
grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3080 10 GB GDDR6X • Rodina grafického procesoru: NVIDIA • Typ: GeForce RTX 3080 • Paměť grafické karty: 10 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6X • Paměťová sběrnice: 320 bit • Maximální rozlišení: 7680 x 4320 px • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.6 • Rozhraní: PCI Express x16 4.0 • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 3 ventilátor/ventilátory • Barva podsvětlení: Více •
69 349 Kč
včetně DPH 21%2427 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Nejnovější iterace ikonické řady MSI GAMING opět přináší výkon, nízkou hlučnost, a estetiku, kterou hardcore hráči dobře znají a věří jí. Díky výkonné grafické kartě, která zůstává stále chladná a tichá si teď také můžete užít všechny své oblíbené hry. Přesně tak, jak to máte rádi.
Grafický čip: NVIDIA GeForce RTX 3080
Paměť: 10 GB GDDR6X
šířka paměťové sběrnice: 320 bit
Rozhraní: PCI Express Gen 4
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.6
Frekvence jádra: 1815 MHz (Boost)
Frekvence paměti: 19000 MHz
Max. rozlišení: 7680x4320
Chladič: Aktivní
HDMI: 1x
Display Port: 3x
Rozměry: 323 x 140 x 56 mm (DxŠxV)
Doporučený výkon zdroje: 750 W
Napájecí konektor: 3x 8pin
Stránky výrobce: https://cz.msi.com/Graphics-card/GeForce-RTX-3080-GAMING-X-TRIO-10G/Overview
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3080 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 8704 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1815 MHz |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 10 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6X |
| Paměťová sběrnice | 320 bit |
| Rychlost přenosu dat | 19 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI Tri Frozr 2 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 750 W |
| Spotřeba elektrické energie | 340 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 3x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,56 kg |
| Hloubka | 56 mm |
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 323 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,37 kg |
| Typ balení | Krabice |