- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RX 6800 GAMING Z TRIO 16G V1 |
Grafická karta • frekvence až 1925 MHz a až 2155 MHz boost • 16 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 16 Gb/s • 256-bit sběrnice • 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4a • napájení 3x 8-pin • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • AMD FreeSync • AMD Radeon Anti-Lag • hardwarový Raytracing
13 953 Kč
včetně DPH 21%488 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Je na čase nasadit týmové barvy. Synchronizujte osvětlení s dalšími kompatibilními zařízeními pro přenesení vaší světelné show na novou úroveň. Jeho vypnutí je stejně snadné jako když zhasnete světlo.

TRI FROZR 2 chladící systém byl vytvořen pro účinnost. Očekávejte perfektní rovnováhu chladu a ticha pro více zábavy během nekonečného hraní. TORX FAN 4.0 ventilátory jsou vystavěny na spolupráci, s páry čepelí spojených dohromady venkovním prstencem, který je zaměřen na průtok vzduchu. Pasivní chladič byl vylepšen, aby poskytl větší plochu a vedl vzduch tam, kde je nejvíce zapotřebí. Wave-curved 2.0 okraje žebření narušují nechtěné zvuky, vytvářené průtokem vzduchu a dosahují tak snížení vytvářeného hluku.

Solidní kvalita sestavení v klíčových místech je posílena pevným, kovovým páskem, který zabraňuje ohýbání. Součástí karty je navíc podpůrný držák, který můžete nainstalovat do vaší skříně pro přidanou bezpečnost.

Mějte plnou kontrolu nad vašimi MSI produkty pomocí exkluzivního softwaru MSI Center. Ten vám umožní sledování stavu produktů, upravovat jejich hodnoty v reálném čase a optimalizovat výkon pro vaše potřeby.

AMR Radeon RX 6000 série grafických karet vás vtáhne do akce s pohlcujícími herními technologiemi a podporou pro DirectX 12 Ultimate. Zažijte hraní s realistickým osvětlením, stíny a odrazy, spolu s bohatými detaily, díky DirectX Raytracing (DXR), stínování s proměnnou rychlostí (VRS) a AMD FidelityFX funkcemi, optimalizovanými pro AMD RDNA architekturu.

AMD RDNA 2 architektura je ještě efektivnější, než kdy dříve, s představením AMD Infinity Cache. Zcela novou úrovní mezipaměti, která umožňuje výkon s vysokou propustností při nízkém odběru energie a nízké odezvě. Tato globální mezipaměť je přístupná celému grafickému jádru a umožňuje tak okamžitý přístup k datům.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6950XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 5120 |
| Takt procesoru | 2116 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2324 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 2116 MHz |
| Šířka pásma paměti (max) | 18 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 4.0 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Spotřeba elektrické energie | 340 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Hloubka | 325 mm |
| Výška | 55 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,43 kg |
| Typ balení | Krabice |