- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Prdukt za tuto cenu kvalitní
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RX 580 ARMOR 8G |
Výkonná herní grafická karta společnosti MSI; PCIe 3.0; frekvence 1366 MHz
5 345 Kč
včetně DPH 21%187 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
MSI VGA AMD RADEON RX 580 ARMOR 8G
Core/Memory
Armor 2X Thermal Design
Afterburner Overclocking Utility
Military Class 4 Components
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Model Name | Radeon RX 580 ARMOR 8G |
| Graphics Processing Unit | Radeon™ RX 580 |
| Interface | PCI Express x16 |
| Core name | Polaris 20 XTX |
| Cores | 2304 Units |
| Core clocks | 1340 MHz |
| Memory Clock Speed | 8000 MHz |
| Memory | 8GB GDDR5 |
| Memory BUS | 256-bit |
| Output | DisplayPort x 2 / HDMI x 2 / DL-DVI-D |
| HDCP Support | Y |
| Power Consumption | 185 W |
| Power Connectors | 8-pin x 1 |
| Recommended PSU | 500 W |
| Card Dimension (MM) | 269 x 125 x 38 mm |
| Weight (Card/Package) | 653 g/1152 g |
| Afterburner OC | Y |
| DirectX Version Support | 12 |
| OpenGL Version Support | 4,5 |
| Multi-GPU Technology | Crossfire™, 2-Way (Bridgeless) |
| Maximum Displays | 5 |
| VR Ready | Y |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 580 |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1340 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way CrossFireX |
| FireStream | |
| Proudové procesory | 2304 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 5 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 8000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 2 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Barva | Černá, Bílá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 500 W |
| Spotřeba elektrické energie | 185 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 269 mm |
| Výška | 38 mm |
| Šířka | 125 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod k obsluze | |
| Dodávané ovladače | |
| Typ balení | Krabice |
Prdukt za tuto cenu kvalitní
Cena výkon.
Pro: Mnoho FPS u spousty her na vysoké detaily.
Pro: cena/výkon je ok
Zakoupil jsem skrz 4 současné výstupy (3x monitor + 1x TV). Funguje :-)
Prohlížíte si: MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G, 8GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.