- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Naprosto dostacujici pro hrani ve full HD
Pri standartnich taktech dobre a tiche chlazeni
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RX 570 ARMOR 4G OC |
ATI MSI RADEON RX 570 ARMOR 4G OC; výkonná herní grafická karta společnosti MSI; PCIe 3.0
60 387 Kč
včetně DPH 21%2114 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Memory Speed 1230 MHz
Graphics Coprocessor radeon
Chipset Brand amd
Graphics Card Ram Size 4 GB
Item model number RX 570 ARMOR 4G OC
Item Weight 1.4 pounds
Product Dimensions 10.6 x 4.9 x 1.5 inches
Item Dimensions L x W x H 10.6 x 4.9 x 1.5 inches
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 570 |
| Takt procesoru | 1268 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way CrossFireX |
| Proudové procesory | 2048 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 5 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 7000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá, Bílá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 622 g |
| Hloubka | 39 mm |
| Výška | 139 mm |
| Šířka | 246 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 972 g |
Pro: Naprosto dostacujici pro hrani ve full HD
Pri standartnich taktech dobre a tiche chlazeni
Pro: Naprosto dostacujici pro hrani ve full HD
Pri standartnich taktech dobre a tiche chlazeni
Pro: Relativně tichá.
Pro: Relativně tichá.
Pro: Rychlost
Pro: Rychlost
Prohlížíte si: MSI Radeon RX 570 ARMOR 4G OC, 4GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.