Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RX 6900 XT GAMING X TRIO 16G |
Exrémně výkonná herní grafická karta • PCIe 4.0 x16 • frekvence až 2045 MHz a až 2285 MHz boost • 16 GB GDDR6 paměti • rychlost paměti 16 Gb/s • 256-bit sběrnice • 1x HDMI 2.1 • 3x DisplayPort 1.4 • napájení 2x 8-pin • OpenGL 4.6 • DirectX 12 Ultimate • AMD FreeSync • AMD Radeon Anti-Lag • hardwarový Raytracing
36 393 Kč
včetně DPH 21%1274 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | AMD |
| Typ | Radeon RX 6900 XT |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| Rychlost přetaktování procesoru | 2340 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way CrossFireX |
| FireStream | |
| Proudové procesory | 5120 |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 16 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 16 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| AMD FreeSync | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 4.0 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Spotřeba elektrické energie | 300 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 3x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,58 kg |
| Hloubka | 324 mm |
| Výška | 141 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,38 kg |
| Typ balení | Krabice |