- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRO MP273AW |
Monitor 27 palců, 1920 × 1080 Full HD,LED podsvícení, IPS panel, doba odezvy 1ms, jas 1000: 1, •
2 535 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | |
| Odezva | 4 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Doba odezvy (MPRT) | 1 ms |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| SmartResponse | 1 ms |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 106% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 6 W |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Bílá |
| Repasovaný | |
| Bezrámový design | |
| Barva předního rámečku | Bílá |
| Barva nohou | Bílá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| USB Power Delivery | |
| Port USB Touch | |
| Počet VGA portů | 1 |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2a |
| Výstup sluchátek | |
| Napájecí konektor | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Vylepšená správa kabelů | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Plug and Play | |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní proud | 2.5 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Typ napájení | Externí |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 613,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 182 mm |
| Výška (s podstavcem) | 462,6 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 687 mm |
| Hloubka balení | 119 mm |
| Výška balení | 458 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,3 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | |
| Další charakteristiky | |
| Duální obrazovka | |
| Ochrana druhého displeje proti odleskům | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |