Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | PRO MP272L |
počítačový monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Černá • Úhlopříčka displeje: 68,6 cm (27") • Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px • Typ HD rozlišení: Full HD • Technologie displeje: LED • Odezva: 4 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Barva: Černá •
2 554 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Doba odezvy (MPRT) | 5 ms |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 1080p |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1300:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 100 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 69 cm |
| Podpora HDR | |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Barevný gamut | 83% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 109% |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 81% |
| Barevná škála DCI-P3 | 83% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Černá |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Zabudovaný USB hub | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2a |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Středový čep | |
| Výkyvný/otočný | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -3,5 - 21,5° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | D |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 16 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 30 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 40/60 Hz |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 615 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 200 mm |
| Výška (s podstavcem) | 441 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 2,5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 615 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 30 mm |
| Výška (bez stojánku) | 362 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 688 mm |
| Hloubka balení | 126 mm |
| Výška balení | 448 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,7 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | HDMI, Výkon |
| Stručný návod | |