- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 2070 VENTUS GP |
Extrémně výkonná herní grafická karta ; rozhraní PCIe 3.0 x16 ; architektura Turing
11 708 Kč
včetně DPH 21%410 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Nová řada GeForce RTX SUPER ™ má více jader což vám přináší výkon až o 25% rychlejší než původní řady RTX 20 a 6x rychlejší než GPU předchozí generace 10.
Grafický čip: NVIDIA GeForce RTX
2070
Rychlost grafického čipu [MHz]: 1
620
Rychlost grafických pamětí
(efektivně) [MHz]: 14 000
Počet stream procesorů: 2 304
Rychlost grafického čipu [MHz]: 1
620
Výrobní proces [nm]: 12
Typ grafické paměti: GDDR6
Velikost grafické paměti [MB]: 8
192
Rychlost grafických pamětí
(efektivně) [MHz]: 14 000
Šířka paměťové sběrnice [bit]:
256
Propustnost pamětí [GB/s]: 448
Podpora DirectX: 12
Podpora OpenGL: 4,5
Rozhraní / Porty
Rychlost sběrnice PCIE: 16
Standard sběrnice: PCI-Express
3.0
Napájecí konektory: 1x 8pin PCIe
Konektory: DisplayPort 1.4 (3x),
HDMI 2.0b (1x)
Multi-view: 4
G-Sync: Ano
Virtual Reality: Ano
Napájení
Doporučený výkon zdroje cca (minimum)
[W]: 550
Power Board cca (Max) [W]: 175
Chlazení: aktivní
Profil chladiče: 2-Slot
Počet ventilátorů: 2
Délka karty [mm]: 232
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2304 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1620 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Šířka pásma paměti (max) | 14 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Spotřeba elektrické energie | 175 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 728 g |
| Hloubka | 42 mm |
| Výška | 127 mm |
| Šířka | 232 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 1,16 kg |