- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | Modern MD241P |
Monitor kancelářský • Úhlopříčka displeje: 60,5 cm (23.8") • Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px • Typ HD rozlišení: Full HD • Technologie displeje: LCD • Odezva: 5 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Podpora standardu VESA pro montáž • Barva: Černá •
3 336 Kč
včetně DPH 21%117 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Rozlišení 1920 × 1080 px
Technologie zobrazení IPS
Antireflexní povrch pro pohodlnější práci
Rychlost odezvy 5 ms, frekvence obnovování 75 Hz
Jas 250 cd/m2
Monitor je kompatibilní s držáky standardu VESA 75×75
Monitor je díky pivotu možné natáčet
Stojan s nastavitelnou výškou
Filtr modrého světla
Konektivita: sluchátkový výstup
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Antireflexní obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| Rozteč pixelů | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Hloubka barev | 8 bit |
| sRGB | |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 110,3% |
| Výkon | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Vzhled | |
|---|---|
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 541 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 200 mm |
| Výška (s podstavcem) | 380 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 4,7 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 814 mm |
| Hloubka balení | 167 mm |
| Výška balení | 417 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,5 kg |