- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | MAG 323UPF |
LCD monitor • úhlopříčka 32" • IPS panel • Rozlišení UHD 3840 x 2160 px • Pozorovací úhel 178° horizontálně i vertikálně • Poměr stran 16:9 • Jas 440 cd/m2 • kontrastní poměr 1000:1 • doba odezvy 1 ms (Gtg) • 2 x HDMI • DP • USB-C • Rozměry 727,1 x 233,7 x 494,9 mm •
22 990 Kč
včetně DPH 21%805 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
MSI Gaming MAG 323UPF je herní LCD monitor navržený hlavně pro esportové hráče. Jde o plochý monitor s rozlišením UHD 3840 x 2160 px, který vám tak zpřístupňuje spoustu detailů i díky technologii Night Vision pro tmavé scény.

LCD monitor MSI Gaming 323UPF myslí i na ergonomii. Ať už pracujete nebo hrajete hry či se věnujete jiné zábavě, potřebujete si polohu monitoru nastavit podle vašich představ, aby se vám pohodlně sedělo. Monitor můžete naklonit v rozmezí -5° až +20°.

MSI Optix M323UPF je herní LCD monitor nejen pro esportové hráče. Jde o IPS panel, který je matný. Má poměr stran 16:9, jas 440 cd/m2, pozorovací úhel 178° jak horizontálně, tak i vertikálně. Doba odezvy je 1 ms (Gtg) a obnovovací frekvence 160 Hz.
Velmi krátká doba odezvy 1 milisekunda a rychlá obnovovací frekvence 160 Hz předurčuje monitor k vychutnání si her, umožňuje jejich plynulé hraní, dokonalý a ostrý obraz. Sledování filmů bude plynulé s rychlými přechody bez jakéhokoliv zpoždění či sebemenšího náznaku rozmazání.

Ve srovnání s typickým monitorem má herní monitor mnohem širší barevný prostor. Díky tomu jsou barvy a detaily scény během hry mnohem přesněji reprodukovány, což znamená, že obraz generovaný na obrazovce je mnohem jasnější a realističtější.
LCD monitor s úhlopříčkou 32", IPS panel. Rozlišení UHD 3840 x 2160 px. Pozorovací úhel 178° horizontálně i vertikálně. Poměr stran 16:9. Jas 440 cd/m2, kontrastní poměr 1000:1, doba odezvy 1 ms (Gtg). 2 x HDMI, DP, USB-C. Rozměry 727,1 x 233,7 x 494,9 mm.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 440 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Zobrazovací formát | 2160p |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 160 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Rozteč pixelů | 0,1845 x 0,1845 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 180 - 352 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 160 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 70,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,9 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 81,28 cm |
| DCI-P3 | |
| Barevný gamut | 95% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 125,7% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Bezrámový design | |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 2.0 |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 10 cm |
| Středový čep | |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 34 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 66 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní proud | 4.74 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 19 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 727,1 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 233,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 494,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 727,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 72,9 mm |
| Výška (bez stojánku) | 432,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 975 mm |
| Hloubka balení | 168 mm |
| Výška balení | 550 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,5 kg |