Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | V510-001R |
Grafická karta v podání MSI • rozhraní PCIe 4.0 x16 • architektura NVIDIA Ada Lovelace • DLSS 3 • frekvence až 2625/2640 MHz (herní a tichý/extrémní režim) • 24 GB GDDR6X paměti • rychlost paměti 21 Gb/s • 384-bit sběrnice • 16 384 CUDA jader • konektory:1× HDMI 2.1a • 3× DisplayPort 1.4a • napájení 1× 16-pin. •
56 909 Kč
včetně DPH 21%1992 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 4090 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 16384 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 24 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6X |
| Paměťová sběrnice | 384 bit |
| Rychlost přenosu dat | 21 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1a |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX FAN 5.0 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 850 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 16-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,41 kg |
| Hloubka | 336 mm |
| Výška | 142 mm |
| Šířka | 78 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 3,64 kg |
| Typ balení | Krabice |