Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | V390-081R |
Grafická karta • Rodina grafického procesoru: NVIDIA • Typ: GeForce RTX 3060 • Paměť grafické karty: 12 GB • Typ paměti grafické karty: GDDR6 • Paměťová sběrnice: 192 bit • Verze DirectX: 12.0 • Verze OpenGL: 4.6 • Rozhraní: PCI Express 4.0 • Typ chlazení: Aktivní • Počet ventilátorů: 3
36 820 Kč
včetně DPH 21%1289 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3060 |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 3584 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1852 MHz |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 12 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Rychlost přenosu dat | 15 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI Tri Frozr 2 |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 3 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Více |
| Barva | Šedá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Spotřeba elektrické energie | 170 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,48 kg |
| Hloubka | 323 mm |
| Výška | 140 mm |
| Šířka | 56 mm |