- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 2070 SUPER GAMING X |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání MSI; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
16 928 Kč
včetně DPH 21%592 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

•Twin Frozr 7 Thermal Design
•RGB Mystic Light
•Dragon Center
Grafický čip: NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER
Paměť: 8GB GDDR6
Šířka paměťové sběrnice: 256-bit
Rozhraní: PCI Express x16 3.0
Podpora rozhraní DirectX: 12
Open GL: 4.5
Frekvence jádra: 1800 MHz (boost)
Frekvence paměti: 14 Gbps
Max. rozlišení: 7680 x 4320
Počet stream procesorů: 2560
Výstupy:
-3x DisplayPort
-1x HDMI 2.0b
SLI: Ano (NVIDIA® NVLINK, 2-way)
Rozměry: 297 x 143 x 56 mm
Doporučený výkon zdroje: 650 W
Napájecí konektor: 1x 8pin, 1x 6pin
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-RTX-2070-SUPER-GAMING-X/Overview
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2560 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1800 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Frekvence paměti | 14000 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 3.0 |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Barva | Šedá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Spotřeba elektrické energie | 215 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,42 kg |
| Hloubka | 56 mm |
| Výška | 143 mm |
| Šířka | 197 mm |
| Údaje o balení | |
| Návod na použití | |