Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 2070 SUPER ARMOR OC |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání MSI; rozhraní PCIe 3.0 x16; frekvence až 1785 MHz (boost)
16 033 Kč
včetně DPH 21%561 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
GeForce RTX 2070 SUPER ARMOR OC

Core/Memory
Armor Thermal Design
RGB Mystic Light
| Model Name | GeForce RTX 2070 SUPER™ ARMOR OC |
| Graphics processing unit | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER™ |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Cores | 2560 Units |
| Core Clocks Boost | Boost: 1785 MHz |
| Memory speed | 14 Gbps |
| Memory | 8GB GDDR6 |
| Memory Bus | 256-bit |
| Output | 3x DisplayPort (v1.4) 1x HDMI 2.0b |
| HDCP Support | 2.2 |
| Power Consumption | 215 W |
| Power Connectors | 1x 6-pin 1x 8-pin |
| Reccommended PSU | 650 W |
| Card Dimennsion (mm) | 297 x 143 x 51 mm |
| Weight (Card/Package) | 1022g/1544g |
| Directx Version Support | 12 API |
| OpenGL Version Support | 4.5 |
| Multi GPU Technology | NVIDIA NVLink™ (SLI-Ready), 2-way |
| Maximum Displays | 4 |
| VR Ready | Y |
| G-SYNC™ Technology | Y |
| Adaptive Vertical SYNC | Y |
| Digital Maximum Resolution | 7680 x 4320 |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2560 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1785 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way NVLink |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 2.0 |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Spotřeba elektrické energie | 215 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,02 kg |
| Hloubka | 297 mm |
| Výška | 51 mm |
| Šířka | 143 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 1,54 kg |
| Typ balení | Krabice |