Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 2070 GAMING X 8G |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání MSI; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
15 864 Kč
včetně DPH 21%555 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
GeForce RTX 2070 GAMING Z 8G

Core/Memory
Twin Frozr 7 Thermal Design
RGB Mystic Light
Dragon Center
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Model Name | GeForce RTX™ 2070 GAMING Z 8G |
| Graphics Processing Unit | NVIDIA GeForce RTX™ 2070 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Core Name | TU106-400A |
| Cores | 2304 Units |
| Core Clocks | Boost: 1830 MHz Bast:1410 MHz |
| Memory Speed | 14 Gbps |
| Memory | 8GB GDDR6 |
| Memory Bus | 256-bit |
| Output | DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1 / USB Type-C x1 |
| HDCP Support | 2.2 |
| Power Consumption | 225 W |
| Power Connectors | 8-pin x 1, 6-pin x 1 |
| Reccommended PSU | 550W |
| Card Dimennsion (mm) | 307 x 155 x 50 mm |
| Weight (Card/Package) | 1485 g / 2033 g |
| Afterburner OC | Y |
| Directx Version Support | 12 API |
| OpenGL Version Support | 4.5 |
| Maximum Displays | 4 |
| VR Ready | Y |
| G-SYNC™ Technology | Y |
| Adaptive Vertical SYNC | Y |
| Digital Maximum Resolution | 7680 x 4320 |
| Accessories | Graphics Card Support Bracket x 1 |
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2304 |
| Takt procesoru | 1410 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1710 MHz |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| 3D pohled | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 3.0 |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Osvětlení | |
| Barva podsvětlení | Červené/zelené/modré |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Spotřeba elektrické energie | 225 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,48 kg |
| Hloubka | 50 mm |
| Výška | 155 mm |
| Šířka | 307 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 2,03 kg |
| Typ balení | Krabice |