Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | RTX 2070 AERO 8G |
Extrémně výkonná herní grafická karta v podání MSI; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
12 959 Kč
včetně DPH 21%454 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 2070 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 2304 |
| Takt procesoru | 1410 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1620 MHz |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Počet portů USB typu C | 1 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| 3D pohled | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 550 W |
| Spotřeba elektrické energie | 175 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 880 g |
| Hloubka | 41 mm |
| Výška | 114 mm |
| Šířka | 268 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 1,37 kg |
| Typ balení | Krabice |