- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
splňuje očekávání
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GTX 1660 SUPER VENTUS XS OC |
Vysoce výkonná herní grafická karta v podání MSI; rozhraní PCIe 3.0 x16; architektura Turing
6 556 Kč
včetně DPH 21%229 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: GeForce® GTX 1660 SUPER™
DirectX: 12 API
Sběrnice: PCI Express x16 3.0
Frekvence jádra: 1815 MHz (Boost)
Rychlost paměti: 14 Gbps
Paměť: GDDR6 6GB
Šířka paměťové sběrnice: 192 bit
Výstupy:
•HDMI výstup: Ano x 1
•Display Port: Ano x 3
Rozměry: 204 x 128 x 42 mm
Open GL: 4.5
Max. rozlišení: 7680x4320
Spotřeba: 125 W
Doporučený výkon zdroje: 450W
Více informací: https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1660-SUPER-VENTUS-XS-OC/Overview
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 1408 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1815 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Šířka pásma paměti (max) | 14 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 2.0 |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Spotřeba elektrické energie | 125 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 669 g |
| Hloubka | 42 mm |
| Výška | 128 mm |
| Šířka | 204 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 1,03 kg |
splňuje očekávání
Prohlížíte si: MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS OC, 6GB
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.