- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
upgrade z ASUS GeForce 950 2GB je znát jak ve hrách tak při střihu videa 4K
Pro: rychlost
snadná instalace
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GTX 1660 Ti ARMOR 6G |
Grafická karta s pamětí 6GB GDDR6 (12000MHz); čip GeForce GTX 1660 Ti; Boost clock 1770MHz
9 448 Kč
včetně DPH 21%331 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Grafický čip: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
Paměť: 6GB GDDR6
Šířka paměťové sběrnice: 192-bit
Rozhraní: PCI Express x16 3.0
DIRECTX: 12
Open GL: 4.5
Frekvence jádra: 1770 MHz (boost)
Frekvence paměti: 12 Gbps
Max. rozlišení: 7680x4320
Počet stream procesorů: 1536
Chladič: Aktivní
HDMI: 1x
Display Port: 3x
Rozměry: 243 x 129 x 42 mm
Doporučený výkon zdroje: 450 W
Napájecí konektor: 8-pin x 1
VR READY: Ano
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-GTX-1660-Ti-ARMOR-6G/Overview
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1660 Ti |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 1536 |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1800 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| FireStream | |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 192 bit |
| Rychlost přenosu dat | 12 Gbit/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
| PhysX | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Chladicí technologie | MSI TORX Fan 2.0 |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Osvětlení | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 450 W |
| Spotřeba elektrické energie | 120 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 1x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 668 g |
| Hloubka | 42 mm |
| Výška | 129 mm |
| Šířka | 243 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 1,18 kg |
| Typ balení | Krabice |
upgrade z ASUS GeForce 950 2GB je znát jak ve hrách tak při střihu videa 4K
Pro: rychlost
snadná instalace
Pro: Vynikající výkon za tu cenu
Má tři DisplayPorty
Nízká spotřeba, stačí 8pinové napájení
Pro: Vykon jako GTX 1070 ale mnohem levnejsi
Nepiskaji civky
Lze vysoko taktovat
Pro: Na hraní her ideální
Skvělý SW od MSI na taktování
Výrazný nárůst výkonu oproti GTX 1050Ti
Pro: Taktovatelná
Nesvítí
Prohlížíte si: MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6G
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.