- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Průměrný výkon karty vynahrazuje poměrně malá spotřeba.
Pro: Průměrný výkon karty vs spotřeba
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GTX 1050 Ti GAMING X 4G |
Výkonná herní grafická karta; PCIe 3.0; architektura Pascal
7 923 Kč
včetně DPH 21%277 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
GeForce GTX dodává nejvyšší výkon s nejpokročilejšími herními technologiemi (NVIDIA GameWorks™) a nejlepší herním ekosystémem (GeForce Experience™).
| Procesor | |
|---|---|
| Typ | GeForce GTX 1050 Ti |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Takt procesoru | 1354 MHz |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Nepodporovaný |
| Paměť | |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 7008 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze shader modelu | 5.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| Dvojité DVI | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Formát | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Výška držáku | Full-Height (FH) |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá, Červená |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Spotřeba elektrické energie | 75 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 527 g |
| Hloubka | 39 mm |
| Výška | 131 mm |
| Šířka | 229 mm |
Průměrný výkon karty vynahrazuje poměrně malá spotřeba.
Pro: Průměrný výkon karty vs spotřeba
Pro: Odpovídající výkon
Skvělý design
Za tuto cenu velmi kvalitní grafická karta.
+ nízka spotreba a dostatočný výkon pre bežné light hranie- cena by mohla byť nižšia
Pro: Tento tovar je velmi dobrý.
Tento produkt som vybral preto lebo vychovuje mojej poziadavke.A moj pc zak .doska. podporuje.
Pro: Gut ☺
Pro: Maximální spokojenost
velmi tichá i při maximálním zatížení
Krásný doplněk do mé černo-červené sestavy
Hraji na FullHD monitoru, takže hry jako Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, Battlefield 1, DiRT 4, The Witcher 3 - Wild Hunt atd. jdou vše na ultra.
doporučují CPU(od AMD) min 6 jádro, optimální 8 jádro na ULTRA detaily
MSI Gaming APP - pro jednoduché nastavení.
Pro vyhrání je vhodné MSI Afterburner
Pro: Teploty, výkon, pro běžného uživatele zcela vyhovující
Pro: Výkon
Funguje i se slabším procesorem
Hry mám ve vysokých nastaveních
Nízký požadavek na zdroj
Cena
Chlazení
V pořadku.
Vše OK
Pro: dobrý výkon za přiměřenou cenu
Pro: Tichá
Funguje
Pro: kvalita
Pro: maká supr
cena
všechno O.K.
Prohlížíte si: MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G, 4GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.