- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vynikajúca grafika, ktorá prekonala všetky očakávania. Ako najväčšie plus na nej vidím, že pasuje do tzv. SFF skríň, čiže sa dá použiť i do HTPC.
Pro: Výkon
Nehreje
Kompaktnosť
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | GTX 1050 TI 4GT LP |
Výkonná herní grafická karta; PCIe 3.0; architektura Pascal
5 403 Kč
včetně DPH 21%189 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce GTX 1050 Ti |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 768 |
| Takt procesoru | 1290 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1392 MHz |
| Maximální digitální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| Maximální počet displejů na videokartu | 3 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 4 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR5 |
| Paměťová sběrnice | 128 bit |
| Frekvence paměti | 7008 MHz |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 3.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výkon | |
|---|---|
| Verze DirectX | 12.0 |
| Verze OpenGL | 4.5 |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Full HD | |
| Vzhled | |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet slotů | 2 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 300 W |
| Spotřeba elektrické energie | 75 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 290 g |
| Hloubka | 182 mm |
| Výška | 35 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 486 g |
Vynikajúca grafika, ktorá prekonala všetky očakávania. Ako najväčšie plus na nej vidím, že pasuje do tzv. SFF skríň, čiže sa dá použiť i do HTPC.
Pro: Výkon
Nehreje
Kompaktnosť
Zatiaľ ide ako som si predstavoval.
Pro: Kvalita za rozumnou cenu.
výborná grafická kareta poměr cena a výkon
Prohlížíte si: MSI GeForce GTX 1050 TI 4GT LP, 4GB GDDR5
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.