Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Optix MPG27CQ |
Zakřivený monitor MSI Gaming Optix MPG27CQ 27“ s LED podsvícením nabízí pozorovací úhly 178 °; Kontrastní poměr dosahuje 3000:1; poměr stran 16: 9
11 837 Kč
včetně DPH 21%414 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 400 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Technologie displeje | LED |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Zakřivení obrazovky | 180 cm |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 70,56 - 214,56 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 144 Hz |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 115% |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 100% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| DVI port | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| PC Audio out | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -40 - 40° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 90 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud | 4.5 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 612 mm |
| Hloubka | 379,3 mm |
| Výška | 555,8 mm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 10,6 kg |
| Další charakteristiky | |
| Displej | LED |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Neblikající | |
| Tenký klient | |
| Instalovaný tenký klient | |