- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: splnil vše co se uvádí
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Optix MAG272CQR |
27“ širokoúhlý zakřivený monitor • rozlišením WQHD (2560 x 1440) • zakřivení 1500R • poměr stran 16:9 • obnovovací frekvence 165 Hz • doba odezvy 1 ms • • •
10 846 Kč
včetně DPH 21%380 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27" (69cm)
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2331(H) x 0.2331(V)
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 1ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: 10.7
Konektory:
VIDEO :
•1x DP (1.2a)
•2x HDMI (2.0b)
•1x USB Type C (DisplayPort Alternate)
USB:
•2x USB 3.2. Gen1 Type A
•1x USB 3.2. Gen1 Type B
Audio:
• 1x Earphone out
Napájení: Interní, 100~240V, 50~60Hz
Spotřeba [W]: 61W
Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
•Sklon: -5° ~ 20°
•Nastavení výšky: 0 ~ 130mm
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 611.5 x 560 x 267 mm
Hmotnost [kg]: 5.9kg
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | WQHD |
| Technologie displeje | LCD |
| Typ podsvětlení | LED |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Zobrazovací formát | 1440p |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| 3D kompatibilita | |
| Zakřivení obrazovky | 150 cm |
| Rozteč pixelů | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 70,56 - 243,37 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 165 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Technologie redukce modrého světla | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Bezrámový design | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Zabudovaný USB hub | |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2a |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 13 cm |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 61 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 611,5 mm |
| Hloubka | 267 mm |
| Výška | 560 mm |
| Hmotnost | 5,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 790 mm |
| Hloubka balení | 214 mm |
| Výška balení | 475 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,1 kg |
| Další charakteristiky | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Barevná škála DCI-P3 | 90% |
| Integrovaný TV tuner | |
Pro: splnil vše co se uvádí
Pro: splnil vše co se uvádí
Prohlížíte si: MSI Gaming Optix MAG272CQR
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.