Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Optix AG32CQ |
LCD monitor - prohnutý; WQHD 2560x1440 16:9; VA
9 224 Kč
včetně DPH 21%323 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ HD rozlišení | Wide Quad HD |
| Technologie displeje | LED |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Zakřivení obrazovky | 180 cm |
| Rozteč pixelů | 0,2724 x 0,2724 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 56 - 214,56 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 144 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,4 cm |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 110% |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 85% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
|---|---|
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 60 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 723 mm |
| Hloubka | 209 mm |
| Výška | 512 mm |
| Hmotnost | 6,63 kg |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 8,94 kg |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |