MSI Cyborg15 A12UC-1444CZ - Televize, Video & Audio technika
CASHBACK
MSI Cyborg15 A12UC-1444CZ
MSI Cyborg15 A12UC-1444CZ
Značka: MSI
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 45026900
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Herní notebook
MSI Cyborg 15 A12UC-1444CZ
Operační systém Windows 11 Home
Procesor Intel core i5-12450H
Základní frekvence procesoru 2GHz
Frekvence procesoru boost 4,4GHz
Počet jáder procesoru 8
Operační paměť 16 GB
Úložiště SSD 512 GB
Úhlopříčka displeje 15,6"
Rozlišení 1920 × 1080 IPS
Displej Antireflexní
Obnovovací frekvence displeje 144 Hz