Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | Cubi NUC 1MG-263EU |
Wi-Fi 6E; Bluetooth 5.3Klávesnice: NeMyš: NeNapájení: 120WPřední porty:; 2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A
23 295 Kč
včetně DPH 21%815 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core 5 |
| Generace procesoru | Intel Core (Series 1) |
| Model procesoru | 120U |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Výkonná jádra | 2 |
| Účinná jádra | 8 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,8 GHz |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,4 GHz |
| Základní frekvence efektivních jader | 0,9 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet podporovaných procesorů | 1 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 2 x 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Podporované typy paměti | DDR5-SDRAM |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | |
| Formát SSD | M.2 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Rodina grafické karty | Intel |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Řadič LAN | Intel I226-V |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 0 |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 0 |
| Intel® Thunderbolt 4 | |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 0 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 1.4b/2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Počet VGA portů | 0 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| DVI port | |
| Napájecí konektor | |
| Rozšiřující sloty | |
|---|---|
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Vzhled | |
| Typ skříně | Mini PC |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Základní materiál | Plast |
| Výkon | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Typ základní desky | NUC |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Vestavěné reproduktory | |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Příkon | |
| Typ napájení | External AC adapter |
| Napájecí zdroj | 120 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 85% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 90% |
| Osvědčení | |
| Certifikace | FCC(Class B), CB/CE, UL(CUL), BSMI, VCCI, RCM(C-Tick) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 132,5 mm |
| Hloubka | 135,6 mm |
| Výška | 50,1 mm |
| Hmotnost | 0,625 g |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 205 mm |
| Hloubka balení | 220 mm |
| Výška balení | 94 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,45 g |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| AC adaptér | |
| Obsahuje síťovou šňůru | |
| Další charakteristiky | |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Integrovaný displej | |
| Počet podporovaných displejů | 4 |