- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
One of the best B450 motherboard and if you consider price/performance it is my personal favorite.
Pro: One of the best B450 motherboard
Česká republika
| Značka: | MSI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | B450 TOMAHAWK MAX |
socket AM4 • čipset AMD B450 • podpora procesorů AMD Ryzen a Athlon s Vega grpahics (1./2./3 • gen Ryzen • Ryzen s Vega/Radeon Graphics) • 4x DDR4 až 2667 MHz • až 4133 MHz OC • maximálně 64 GB • sloty: 1x PCI-E 3.0 x16 (Ryzen s Vega/Radeon Graphics x8) • 1x PCI-E 2.0 x16 (x4) • 3x PCI-E 2.0 x1 • konektory: 6x SATA 6Gb/s • podpora AMD Crossfire • formát ATX. •
3 072 Kč
včetně DPH 21%108 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Výrobce procesoru | AMD |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Kompatibilní procesory | AMD A,AMD Ryzen |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Podpora paměťových kanálů | Dual-channel |
| ECC | |
| Non-ECC | |
| Podporované frekvence paměti | 2667,2800,2933,3000,3066,3200,3466,4100,4133 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Řadiče ukládacích zařízení | |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III |
| Úrovně RAID | 0,1,10 |
| Grafika | |
| Maximální paměť grafické karty | 2048 MB |
| Podpora technologie paralelního zpracování | 2-Way CrossFireX |
| Maximální rozlišení | 4096 x 2160 px |
| Interní vstupy/výstupy | |
| Konektory USB 2.0 | 2 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 6 |
| Audiokonektor na předním panelu | |
| Konektor předního panelu | |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | |
| Konektor ventilátoru procesoru | |
| Počet konektorů pro ventilátory | 4 |
| Konektor detekce otevřené skříně | |
| Konektor TPM | |
| Záhlaví sériového portu | 1 |
| 12V napájecí konektor | |
| Pin konektor pro RGB LED | |
| Vstupně výstupní konektory na zadním panelu | |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet DVI-D portů | 1 |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Řadič LAN | Realtek 8111H |
| Wi-Fi | |
| Vlastnosti | |
| Komponent pro | PC |
| Typ základní desky | ATX |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Čipset základní desky | AMD B450 |
| Zvukový čip | Realtek ALC892 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Sledování stavu počítače | Procesor, Ventilátor, Teplota |
| Počet montážních otvorů | 9 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro x64,Windows 10 x64,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate x64,W |
| Rozšiřující sloty | |
| Sloty PCI Express x1 (Gen 2.x) | 3 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 2.x) | 1 |
| Sloty PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| BIOS | |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| ACPI verze | 6.1 |
| Spínač výmazu BIOSu | |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2.8 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | SATA |
| Dodávané ovladače | |
| Další charakteristiky | |
| Stručný návod k instalaci | |
One of the best B450 motherboard and if you consider price/performance it is my personal favorite.
Pro: One of the best B450 motherboard
One of the best B450 motherboard and if you consider price/performance it is my personal favorite.
Pro: One of the best B450 motherboard
Pro: za cenu velyce vybavená zakladní deska
hezká
cena
RGB
MSI sync
Pro: za cenu velyce vybavená zakladní deska
hezká
cena
RGB
MSI sync
já si před rokem kupoval MSI tomahawk kamarádovy sem chtěl složit něco podobného tak jsme šli do te samé zakladní desky ale už je jen max je lepší za tu cenu fakt vybavená a spokojenost tam je velká
Pro: Nainstalováno s novým procesorem a Ramkami a po půl roce bez závad
já si před rokem kupoval MSI tomahawk kamarádovy sem chtěl složit něco podobného tak jsme šli do te samé zakladní desky ale už je jen max je lepší za tu cenu fakt vybavená a spokojenost tam je velká
Pro: Nainstalováno s novým procesorem a Ramkami a po půl roce bez závad
Prohlížíte si: MSI B450 TOMAHAWK MAX - AMD B450
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.