Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 5031753007492 |
sada dvou vysílaček • dosah až 4 km • 16 frekvencí • funkce Scan • volné pásmo PMR 446 MHz • snadné párování • displej se zobrazením stavu • zámek klávesnice • napájení 3× AAA baterie • indikátor vybití • klip na opasek a 16 štítků v balení •
895 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Počet kanálů (celkem) | 16 kanály/kanálů |
| Maximální dosah | 4000 m |
| Obrazovka | |
| Typ displeje | LCD |
| Příkon | |
| Indikace potřeby nabití | |
| Technické detaily | |
| Barva | Černá, Červená |
| Zámek klávesnice | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 48 mm |
| Hloubka | 27 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hmotnost | 79 g |
| Obsah balení | |
| Množství | 2 |
| Klip na opasek | |