- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
jsem moc spokojená
Pro:
Motorola nesklame
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PAHL0002PL |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,3 cm (6.4") • Rozlišení displeje: 1560 x 720 px • Typ displeje: IPS • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 665 • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 64 GB • Rozlišení zadní kamery: 16 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Hybridní Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 4000 mAh • Barva: Modrá • Hmotnost: 188,3 g •
27 172 Kč
včetně DPH 21%951 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,3 cm (6.4") |
| Rozlišení displeje | 1560 x 720 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | IPS |
| Nativní poměr stran | 19:9 |
| Podpora HDR | |
| Hustota pixelů | 269 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 665 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 16 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 8 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,75 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,12 µm |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 118° |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,12 µm |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 60 fps |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Nahrávání videa | |
| Časosběrný režim | |
| Video stabilizátor | |
| Detekce úsměvu | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Hybridní Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 188,3 g |
| Šířka | 75,8 mm |
| Hloubka | 8,95 mm |
| Výška | 161,3 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
jsem moc spokojená
Pro:
Motorola nesklame
Ještě nevím, je to dárek k Vánocům. Ale asi bude dobrej.
Pro:
Žádné, pouze os. výběr dcery!
Pro:
ok.
Pro:
Svižný mobil s dobrou baterií
Pro:
výdrž baterie
velky display
Pro:
Pro:
Telefon pro manželku (48 let ;-)) na rodinné fotky, video a komunikaci na FB. Spokojená, má mobil s větším displejem než dříve, v podstatě novinka na trhu, tak chvíli bude i podpora SW. Super je kombinace 4/64 za ty peníze výborné parametry i procesor a váha také, USB-C taky ok, je to limitní velikost do ruky, větší by už vyloženě vadil. 3 roky na tom panímáma určitě vydrží. Zatím na tento model není ochranné sklíčko s tím výřezem čí dírou na foťák, tak budeme muset vybrat něco podobného jestli vůbec je nebo je možnost větší a ustřihnout ?
Pro:
Pro:
cena/výkon ok
Pro:
4/64
velikost tak-tak
nový model, píší 5/2020
váha
výdrž v nabitém stavu
USB-C, kdo ještě nemá tuto koncovku, dostane s mobilem, ale kupte si ještě náhradní na cestování či do auta.
Android 10
pro bezneho uzivatele super obycejny telefon, svizny, dobre fotici, ze zacatku mi pripadal obrovsky ale to je o zvyku,, za ty penize maximalni spokojenost
Pro:
Prohlížíte si: Motorola moto g8 4/64 GB, Dual SIM, Neon Blue
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.