- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 840023251931 |
Chytrý telefon • úhlopříčka 6,6" pOLED displej • Dolby Atmos • Čtečka otisků • Obnovovací frekvence 120 Hz • 108Mpx hlavní kamera s funkcí Ultra Pixel • Přední 16MP kamera pro selfie i videa • IP52 • Slot na 2 SIM karty •
3 877 Kč
včetně DPH 21%136 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Motorola Moto G72 je smartphone s extrémně výhodným poměrem cena/výbava. Exceluje totiž v mnoha rovinách – od displeje (6,6 palců, technologie OLED, 120 Hz) přes fotoaparát (108 Mpx) až po výkon díky osmijádrovému procesoru.
Jásat ale budete i z dlouhé výdrže, o kterou se stará 5 000mAh baterie, stejně jako oceníte superrychlé nabíjení TurboPower o výkonu 30 W pro svižné doplnění energie. Výhodou je i přítomnost NFC pro bezkontaktní placení, čistý Android 12 nebo vodoodpudivý design s certifikací IP52.
Na luxusní fotografie se můžete těšit zásluhou vysokého rozlišení 108 Mpx.

Displej dosahuje prvotřídních kvalit. Vychutnáte si pohled na 6,6" OLED panel s Full HD+ rozlišením a hlavně 120Hz obnovovací frekvencí pro dokonalou plynulost za každé situace.

Garancí mimořádně dlouhé výdrže (i více než dva dny) je sázka na baterii o luxusní kapacitě 5 000 mAh. Oceníte také rychlé dobíjení TurboPower o výkonu 30 W.

Telefon pohání osmijádrový procesor MediaTek Helio G99. Ten zajišťuje plynulý provoz a stabilní výkon i při více spuštěných aplikacích současně, abyste mohli hrát hru, psát si zprávy s přáteli a procházet internet, kdykoliv potřebujete najít nějaké informace.


Čtečka otisku prstů
Přímo do displeje je integrovaná čtečka otisku prstů pro rychlé, spolehlivé a zabezpečené přihlášení do telefonu i jednotlivých aplikací.

Vodoodpudivý design
O ochranu vašeho telefonu se postará speciální vodoodpudivý design s certifikací IP52, který chrání telefon proti rozlité a stříkající vodě.

Tu nejlepší zkušenost přináší operační systém Android 12 s krásně čistým prostředím a maximálními možnostmi personalizace.

ThinkShield
S technologií Thinkshield chrání mobil vaše data před phishingovými, malwarovými a dalšími útoky.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,8 cm (6.6") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | P-OLED |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Hustota pixelů | 402 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G99 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru | 2,2 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | DDR4X |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Typ slotu pro paměťovou kartu | Hybridní slot |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 108 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,9 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,75 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 16 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,45 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 120 fps |
| Časosběrný režim | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Makrofotografie | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Hybridní Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | HSPA, HSUPA, UMTS |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Meteorite grey |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Základní materiál | Polymethylmetakrylát (PMMA) |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Rychlé nabíjení | |
| Technologie rychlého nabíjení | TurboPower |
| Grafická karta | Mali-G57 MC2 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové příkazy | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 12 |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 166 g |
| Šířka | 74,4 mm |
| Hloubka | 7,9 mm |
| Výška | 160,5 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |