- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PAVG0013SE |
Chytrý mobilní telefon • Úhlopříčka displeje: 16,6 cm (6.55") • Rozlišení displeje: 1080 x 2460 px • Typ displeje: P-OLED • Typ procesoru: MediaTek • Model procesoru: Helio G99 • Kapacita paměti RAM: 6 GB • Typ paměti RAM: LPDDR4X • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 108 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 12 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Modrá • Hmotnost: 166 g
5 983 Kč
včetně DPH 21%209 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,6 cm (6.55") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2460 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | P-OLED |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Hustota pixelů | 402 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Model procesoru | Helio G99 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,2 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR4X |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 108 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,64 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,75 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 16 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,45 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1080 x 2560 px |
| Automatické ostření | |
| Noční režim | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Makrofotografie | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Název barvy | Polar Blue |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Rychlé nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Elektronický kompas | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 12 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 166 g |
| Šířka | 74,4 mm |
| Hloubka | 7,9 mm |
| Výška | 160,5 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Ochranné pouzdro | |