- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PAWS0052PL |
Chytrý telefon • 6,3 palců úhlopříčka • IPS displej • 2340 × 1080 px • procesor MediaTek MT6771 (8jádrový – až 2 GHz) • paměť RAM 4 GB • interní paměť 128 GB • podpora microSD (až 256 GB) • čtyřnásobný zadní fotoaparát 48 (f/1.8) + 16 + 5 + 5 Mpx • automatické ostření, přisvětlovací dioda • přední fotoaparát 24 Mpx (f/2.0) • dual SIM (hybridní) • NFC • Bluetooth 4.2 • LTE • GPS, GLONASS, Galileo • Wi-Fi • USB-C • 3,5mm jack • zvýšená odolnost s certifikacemi IP68, IP69K • odemykání pomocí obličeje a otisku prstů • Android 10 • kapacita baterie 5 000 mAh • rychlonabíjení 18 WChytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,5 cm (6.5") • Maximální rychlost obnovy: 120 Hz • Hustota pixelů: 269 ppi • Nativní poměr stran: 20:9 • dodává se bez nabíječky
3 089 Kč
včetně DPH 21%108 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16 cm (6.3") |
| Rozlišení displeje | 2340 x 1080 px |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Růžová |