- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | G2008128GN |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 17,3 cm (6.8") • Rozlišení displeje: 1080 x 2460 px • Typ displeje: IPS • Takt procesoru: 2,84 GHz • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 108 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Poskytovaný operační systém: Android 11 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Zelená • Hmotnost: 202 g •
6 188 Kč
včetně DPH 21%217 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Využijte naplno svůj potenciál
Rychlost a výkon na úrovni vlajkové lodi jdou ruku v ruce s neuvěřitelně rychlým procesorem Qualcomm® Snapdragon™ 888 + 5G1 Mobile Platform.
Ostřejší obraz
Díky větší citlivosti na světlo můžete pořizovat snímky nezávisle na místě a podmínkách pomocí 108MPx. fotoaparátu s ultravysokým rozlišením. Technologie Ultra Pixel spojuje 9 pixelů do jednoho, díky čemuž bude každý váš snímek neuvěřitelně ostrý a jasný, a to i za horších světelných podmínek.
Maximální plynulost, neuvěřitelná sytost
Užijte si dokonale realistické barvy na 6,8palcovém displeji Max Vision Full HD+.
Ilustrace
Pohlcující zážitek s bezdrátovým zvukem
Připravte se na dokonalý poslech díky pohlcujícímu zvuku technologie Dolby Atmos®5 a bezdrátovému připojení technologie Qualcomm® Snapdragon Sound™. Užívejte si výrazných hloubek a čistého zvuku s 3D zvukem technologie Dolby Atmos. K tomu všemu přidejte hudbu ve vysokém rozlišení, bezkonkurenční zábavu, dokonale čisté hlasové hovory a silné připojení s minimem výpadků. To vše díky technologii Qualcomm® Snapdragon Sound™.
Proměňte svůj telefon na velkou obrazovku
Používejte aplikace, pořádejte videohovory, hrajte hry a užijte si plno dalších věcí – to vše na televizní obrazovce nebo počítačovém displeji. Svůj telefon bezdrátově připojte k externímu zařízení a odhalte jeho sílu6.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17,3 cm (6.8") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2460 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | IPS |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Hustota pixelů | 396 ppi |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,84 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-X1 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1.9" |
| Velikost senzoru druhé zadní kamery | 2.2" |
| Velikost snímače třetího zadního fotoaparátu | 2.4" |
| Rozlišení zadní kamery | 108 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Velikost pixelů zadní kamery | 2,1 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,75 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 120° |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Velikost senzoru přední kamery | 2.2" |
| Rozlišení přední kamery | 16 MP |
| Velikost pixelů přední kamery | 1 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps,3840x2160@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p,2160p |
| Detekce obličeje | |
| Noční režim | |
| Detekce úsměvu | |
| Panorama | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | Nepodporovaný |
| Standardy 4G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Frekvenční pásmo | Dual-band |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Zelená |
| Název barvy | Glacier Green |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Elektronický kompas | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 202 g |
| Šířka | 75,5 mm |
| Hloubka | 8,89 mm |
| Výška | 168,1 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Ochranné pouzdro | |