- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
+++
Pro:
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PAMN0024PL |
Chytrý telefon s čtyřnásobným fotoaparátem a velkým Max Vision displejem • 6.5" IPS displej s HD+ rozlišením 1600 x 720 bodů • 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 460 1.8GHz • 4GB operační paměti • 64GB interní paměti • zadní fotoaparáty 48Mpx (f/1.7) • 8Mpx (ultraširokoúhlý 118° f/2.2) • 2Mpx (makro f/2.2) a 2Mpx (bokeh f/2.4) • přední selfie kamera 8Mpx f/2.2 • LTE • Bluetooth 5.0 • NFC • WiFi ac • GPS/ Glonass/ Galileo • USB Type-C • čtečka otisků prstů • baterie 5000 mAh • platforma Android •
3 709 Kč
včetně DPH 21%130 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 1600 x 720 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | IPS |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 269 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 460 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 1,8 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,6 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,75 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,12 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 60 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps,1920x1080@60fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Časosběrný režim | |
| Video stabilizátor | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Aurora Grey |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Základní materiál | Plast |
| Výkon | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Grafická karta | Adreno 610 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Elektronický kompas | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 200 g |
| Šířka | 75,7 mm |
| Hloubka | 9,19 mm |
| Výška | 165,2 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Sluchátka součástí | |
| Klíč na SIM kartu | |
| Ochranné pouzdro | |
| Výkon adaptéru | 10 W |
+++
Pro:
Prohlížíte si: Motorola Moto G10, 4GB/64GB, Aurora Gray
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.