- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dlouhá výdrž baterie
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | PAE90025IS |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 15,8 cm (6.2") • Rozlišení displeje: 1570 x 720 px • Typ displeje: LCD • Takt procesoru: 1,8 GHz • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 632 • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 64 GB • Rozlišení zadní kamery: 12 MP • Typ zadní kamery: Jeden fotoaparát • Poskytovaný operační systém: Android 9.0 • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Fialová • Hmotnost: 193 g •
7 971 Kč
včetně DPH 21%279 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 15,8 cm (6.2") |
| Rozlišení displeje | 1570 x 720 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LCD |
| Poměr stran | 19:9 |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 403 ppi |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 632 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,25 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,12 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 720x480@30fps,1280x720@30fps,1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 480p,720p,1080p |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Detekce obličeje | |
| Nahrávání videa | |
| Geotagging | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Profily Bluetooth | APT-X |
| Technologie aptX | |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Předplatné | |
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
|---|---|
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Rychlé zprávy (IM) | |
| Skupinová komunikace / chat | |
| Systém predikce textu | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Fialová |
| Název barvy | Iced Violet Gradient |
| Výkon | |
| Grafická karta | Adreno 506 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář |
| Hlasitý odposlech | |
| Režim v letadle | |
| Možnost vlastního nastavení | Ikony, Nabídka, Zkratky |
| Podpora pro vytváření skupin kontaktů | |
| Ztlumení mikrofonu | |
| Témata | Pozadí plochy |
| Rychlé nabíjení | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| FM rádio | |
| Správa hovorů | |
| Čekající hovor | |
| Přesměrování hovorů | |
| Přidržení hovoru | |
| Identifikace volajícího | |
| Konferenční hovor | |
| Rychlé vytáčení | |
| Časovač hovorů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 9.0 |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play,YouTube |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Senzor orientace | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 193 g |
| Šířka | 76 mm |
| Hloubka | 9,3 mm |
| Výška | 159,4 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB |
| Klíč na SIM kartu | |
Pro: Dlouhá výdrž baterie
Pro: Výdrž baterie
Příznivá cena
velká baterie ,dobrej fotak, pěkný vzhled, podne do ruky
Pro: za málo peněz, hodně muziky
Pro: funguje podle mých představ
Prohlížíte si: Motorola moto g⁷ power
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.