- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PALM0008PL |
17 cm (6.7") Android 10.0 USB typu C 6 GB 128 GB 5000 mAh Šedá • Úhlopříčka displeje: 17 cm (6.7") • Rozlišení displeje: 2400 x 1080 px • Typ displeje: LTPS • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 750G • Kapacita paměti RAM: 6 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 5000 mAh
7 170 Kč
včetně DPH 21%251 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Chcete rychlost 5G připojení na dosah ruky? S telefonem moto g 5G už nemusíte hledat. Stahujte filmy během sekund1. Pořizujte ostřejší snímky i při horším osvětlení díky 48 MP systému fotoaparátů2. Sledujte vše ve věrných barvách na 6,7palcovém displeji Max Vision HDR10. To vše navíc bez přerušení s výdrží baterie více než dva dny3. Chcete rychlou budoucnost již dnes? Seznamte se s telefonem moto g 5G.
neuvěřitelná rychlost 5G
Dosáhněte výsledků za hranicemi vašeho očekávání s novou generací rychlosti 5G. Stahujte své oblíbené filmy během sekund1. Streamujte napínavé online hry bez zpoždění. Zažijte během videochatů pocit, že jste s volanou osobou. Ve srovnání se 4G nabízí 5G větší šířku pásma, nižší latenci a menší zpoždění, takže vám nikdy nic neuteče.
energie na více než 2 dny
Pracujte, hrajte hry a celkově zvládněte více během dne díky 5000 mAh baterii, která vám zajistí výdrž na více než 2 dny. Potřebujete trochu dobít? Nabíjení s pomocí technologie TurboPower™ 20 vám přinese 10 hodin výdrže již za 15 minut, takže budete vždy na vše připraveni.
fotoaparát pro každou příležitost
Ostřejší a jasnější snímky za jakéhokoli světla jsou již díky 48 MP senzoru a technologii Quad Pixel samozřejmostí. Navíc můžete zachytit až 4x více s ultra širokoúhlým objektivem a dosáhnout neuvěřitelně detailních záběrů s fotoaparátem Macro Vision.
úchvatné snímky za každého osvětlení
Díky technologii Quad Pixel budou všechny vaše snímky ostré a jasné, zejména pak při slabém osvětlení. 48 MP senzor2 zajistí čtyřnásobnou citlivost při slabém osvětlení a velká clona f/1.7 propouští více světla, takže dosáhnete skvělých výsledků i za špatného osvětlení.
4x větší záběr
Někdy se toho děje víc, než co dokáže zachytit váš fotoaparát. Se 118° ultra širokoúhlým objektivem zachytí fotoaparát to, co vidí vaše oči. Do hledáčku se vám tak ve srovnání se standardním 78° objektivem vejde 4x více.
nechte se pohltit detailem
Dostaňte se až 5x blíž se zvláštním fotoaparátem Macro Vision a zaznamenejte detaily, které by standardnímu objektivu unikly. Dostaňte se až do vzdálenosti 2 cm a pořizujte snímky s více než dvojnásobným rozlišením ve srovnání s ostatními fotoaparáty.
5G hraní na cestách
Kromě bleskově rychlého přenosu dat s 5G vám Qualcomm® Snapdragon™ 750G 5G zajistí 20% rychlejší procesor a 10% vyšší grafický výkon† ve srovnání s předchozí generací. Streamujte na cestách hry v takové kvalitě, kterou lze srovnat se stolním počítačem. Užívejte si grafiku v úchvatných detailech vykreslenou během okamžiku. Dlouho trvající výkon a efektivita vás nikdy nezklamou.
prostor pro všechny vaše potřeby
Díky 128 GB7 ultra responzivnímu univerzálnímu úložišti Flash máte vždy dostatek místa na oblíbené aplikace, hudbu, fotografie i videa. Navíc máte vždy možnost rozšíření až o 1 TB ve formě microSD karty.
nová úroveň zábavy
Sledujte filmy v živých a věrných barvách na velkém 6,7palcovém displeji Max Vision HDR10. Získejte pocit, jako byste během videochatu byli společně v jedné místnosti a sledujte své oblíbené hry ve větších detailech, které vás vtáhnou do dění.
váš telefon. přesně, jak ho máte rádi.
S funkcí My UX bude telefon pracovat přesně podle vašich požadavků. Ovládejte jej jednoduchými gesty, přizpůsobte si nastavení zábavy a dosáhněte vzhledu, kterým se zaručeně odlišíte.
nápověda po stisknutí tlačítka
Jednoduchým stisknutím zvláštního tlačítka na boku telefonu moto g 5G aktivujte hlasové ovládání a požádejte Asistenta Google o hledané odpovědi. Konec psaní, klepání nebo potažení prsty.
vodoodpudivé provedení. odolné proti zbytečným starostem.
Nenechte se už nikdy vystrašit nečekaným kontaktem s vodou. Ať už se chystáte běhat nebo voláte v dešti, vodoodpudivé provedení6 chrání váš telefon za všech okolností.
zaplacení jedním klepnutím. sdílení klepnutím.
Jednoduše přidržte telefon u terminálu NFC a užívejte si rychlého a bezpečného placení v obchodě. Technologie NFC také umožňuje bezdrátově sdílet obsah, jako jsou kontakty, obrázky nebo videa.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | LTPS |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 750G |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,7 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,75 µm |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 118° |
| Typ přední kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 16 MP |
| Rozlišení druhého předního fotoaparátu (numerické) | 4 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Clona druhého fotoaparátu | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1 µm |
| Velikost pixelů druhého předního fotoaparátu | 2 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Geotagging | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Šedá |
| Název barvy | Volcanic Grey |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Základní materiál | Plast |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 212 g |
| Šířka | 76,1 mm |
| Hloubka | 9,9 mm |
| Výška | 166,1 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB |
| Klíč na SIM kartu | |