Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PAXT0078RO |
Mobilní telefon s 6,5“ HD+ IPS displejem. • OS Android 13 • 8jádrový procesor UNISOC T606 • 8 GB RAM a 128 GB vnitřní úložiště (rozšiřitelné) • 13 MPx fotoaparát • Video ve FHD • Přední fotoaparát 5 MPx • Zvuk Dolby Atmos • Wi-Fi, Bluetooth v5.0, LTE • Baterie 5000 mAh. 10W nabíjení • Voděodolný se stupněm krytí IP52 • Rozměry 164,19 x 74,95 x 8,47 mm. Hmotnost 179,5 g.
2 478 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Fotoaparát | |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 |