- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PAXT0020PL |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,5 cm (6.5") • Rozlišení displeje: 1600 x 720 px • Generace mobilní sítě: 4G • Frekvenční pásmo: Dvě pásma • Hloubka: 8,47 mm • Hmotnost: 179,5 g • Šířka: 75 mm • Výška: 164,2 mm • Maximální rychlost obnovy: 60 Hz
2 047 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Procesor
Architektura profesoru: ARM Cortex-A75+Cortex-A55
Takt procesoru při přetaktování: 1,6 GHz
Typ procesoru: Unisoc
Model procesoru: T606
Počet jader procesoru: 8
Počítačová síť
Generace mobilní sítě: 4G
Frekvenční pásmo: Dvě pásma
Wi-Fi: Ano
Standard 5G: Nepodporovaný
Standardy Wi-Fi: 802.11g
Typ SIM karty: NanoSIM
Schopnosti SIM karty: Dual SIM
Standardy 4G: LTE
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.0
Úložná média
Vnitřní kapacita pro ukládání: 64 GB
Kapacita paměti RAM: 2 GB
Kompatibilní paměťové karty: MicroSD (TransFlash)
Použitelná karta o maximální kapacitě: 1000 GB
Vzhled
Kód mezinárodní ochrany (IP): IP52
Barva: Zelená
Název barvy: Aurora Green
Základní materiál: Polymethylmetakrylát (PMMA)
Hmotnost a rozměry
Hloubka: 8,47 mm
Hmotnost: 179,5 g
Šířka: 75 mm
Výška: 164,2 mm
Software
Virtuální asistent: Google Assistant
Platforma: Android
Poskytovaný operační systém: Android 13 Go edition
Možnosti připojení
USB verze: 2.0
Připojení sluchátek: 3,5 mm
USB port: Ano
Konektor USB: USB typu C
Výkon
Hlasitý odposlech: Ano
Rozpoznávání obličejů: Ano
Videohovor: Ano
Vibrační vyzvánění: Ano
Grafická karta: Mali-G57 MP1
Obrazovka
Typ displeje: IPS
Nativní poměr stran: 20:9
Hustota pixelů: 269 ppi
Úhlopříčka displeje: 16,5 cm (6.5")
Rozlišení displeje: 1600 x 720 px
Maximální rychlost obnovy: 60 Hz
Fotoaparát
Panorama: Ano
Typ blesku: LED
Typ zadní kamery: Jeden fotoaparát
Blesk zadní kamery: Ano
Typ přední kamery: Jeden fotoaparát
Rozlišení zadní kamery: 13 MP
Časosběrný režim: Ano
Číslo apertury přední kamery: 2,2
Rozlišení při rychlém záznamu: 1920x1080@30fps
Samospoušť: Ano
Režim portrétu: Ano
Detekce úsměvu: Ano
Maximální snímkovací frekvence záznamu: 30 fps
Číslo apertury zadní kamery: 2,2
Rozlišení přední kamery: 5 MP
Baterie
Kapacita baterie: 5000 mAh
Obsah balení
Klíč na SIM kartu: Ano
AC adaptér: Ano
Výkon adaptéru: 10 W
Dodávané kabely: USB typu C
Multimédia
Reproduktory: Mono
Zvukový systém: Dolby Atmos
Navigace
GLONASS: Ano
Galileo: Ano
GPS: Ano
Zprávy
E-mail: Ano
SMS: Ano
MMS (multimediální zprávy): Ano
Čidla
Senzor přiblížení: Ano
Akcelerometr: Ano
Snímač okolního osvětlení: Ano
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 1600 x 720 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ panelu | IPS |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Hustota pixelů | 269 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Unisoc |
| Model procesoru | T606 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 1,6 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 2 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1 TB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,12 µm |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,12 µm |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Automatické ostření | |
| Časosběrný režim | |
| Samospoušť | |
| Detekce úsměvu | |
| Panorama | |
| Režim portrétu | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Standard 5G | Nepodporovaný |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Zelená |
| Název barvy | Aurora Green |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Grafická karta | Mali-G57 MP1 |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 13 Go edition |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 179,5 g |
| Šířka | 75 mm |
| Hloubka | 8,47 mm |
| Výška | 164,2 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
| Výkon adaptéru | 10 W |