- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Motorola |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PANY0041PL |
Chytrý telefon s připojením 5G • rychlý 144Hz OLED displej • trojnásobný fotoaparát s periskopickým telefoto objektivem • 6.7" displej s Full HD+ rozlišením 2400 x 1080 bodů • 8jádrový procesor Snapdragon 870 až 3.2GHz • 12GB operační paměti • 256GB interní paměti • zadní fotoaparáty 108Mpx (f/1.9) • 16 Mpx (ultraširokoúhlý objektiv f/2.2) a 8 Mpx (telefoto 5x zoom f/3.4) • přední selfie kamera 32Mpx f/2.3 • NFC • Bluetooth 5.1 • WiFi ax • GPS/ Glonass/ Galileo/ Beidou • čtečka otisků prstů • baterie 4500 mAh a rychlé nabíjení 30W • platforma Android •
13 008 Kč
včetně DPH 21%455 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ displeje | OLED |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 3,2 GHz |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 870 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Koprocesor | |
| Model koprocesoru | 650 |
| Počet jader koprocesoru | 4 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.52" |
| Rozlišení zadní kamery | 108 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 16 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 7680 x 4320 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,9 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 3,4 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,7 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1 µm |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 119° |
| Optický zoom | 5x |
| Digitální zoom | 50x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Rozlišení přední kamery | 3840 x 2160 px |
| Číslo apertury přední kamery | 2,25 |
| Blesk zadní kamery | |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@240fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,1920x1080@960fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP52 |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Rychlé nabíjení | |
| Grafická karta | Adreno 650 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Rozpoznávání hlasu | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Virtuální asistent | Google Assistant |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Magnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 190 g |
| Šířka | 76 mm |
| Hloubka | 7,99 mm |
| Výška | 163 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |
| Sluchátka součástí | |
| Klíč na SIM kartu | |
| Ochranné pouzdro | |