Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | VT547AB |
Elektrická trouba • Celková vnitřní kapacita trouby: 67 l • Umístění přístroje: Vestavěné • Barva: Černá • Typ ovládání: Otočné • Dotyk • Typ hodin: Elektronický • Třída energetické účinnosti: A • Spotřeba energie (konvenční): 0,92 kWh • Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí): 0,85 kWh • Instalační šířka oddílu: 56 cm • Instalační hloubka oddílu: 55 cm • Instalační výška oddílu: 59 cm •
10 010 Kč
včetně DPH 21%350 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 67 l |
| Celkový výkon trouby | 3300 W |
| Čistá kapacita trouby | 67 l |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Rychlé zahřátí | |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v mikrovlnné troubě | |
| Vaření v páře | |
| Konvenční vaření | |
| Gril | |
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Funkce uchování teploty | |
| Vzhled | |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Odnímatelné sklo dvířek | |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,92 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,85 kWh |
| Osvětlení | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 560 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hmotnost | 30,6 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška oddílu | 59 cm |
| Instalační výška (min) | 58,3 cm |
| Instalační výška (max) | 59 cm |