- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 728954 |
Elektrická trouba 65 l 3300 W Bílá A • horní a dolní topné těleso • elektrický gril - malý • elektrický gril s ventilátorem • dolní a kruhové těleso s ventilátorem • kruhové těleso s ventilátorem • dolní těleso s ventilátorem • ohřev talířů ohřev talířů • rozmrazování rozmrazování • speciální rychloohřev • EcoClean
2 916 Kč
včetně DPH 21%
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Bílá vestavná multifunkční trouba VT 537 AW s praktickými zamačkávacími knoflíky, kdy vysunutím knoflíků jednoduše nastavíte požadovaný program pečení a teplotu nebo je můžete plně zasunout pro dokonalé vyčištění předního panelu. Díky digitálnímu časovému spínači s hodinami se Vám již nikdy nespálí oběd. Výkonná multifunkční trouba s energetickou třídou "A" má jedenáct různých programů, nejen klasické pečení, gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování a ohřev talířů. Horkovzdušné pečení umožňuje péct ve více vrstvách najednou i různých druhů pokrmů, kdy při pečení nedochází k vzájemnému ovlivnění odlišných chutí a vůní například maso s pečivem. Speciální program na čištění trouby ECO CLEAN Vám zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí. Pro zvýšení komfortu obsluhy je trouba vybavená teleskopickým výsuvem, který umožní bezpečnou manipulaci s připravovaným jídlem, aniž byste ho museli z trouby vytáhnout. S trojitým sklem s kovovou vrstvou se dosahuje velmi nízké teploty na vnějším skle dveří a tím jsou dvířka bezpečná pro Vaše děti. Potěší Vás i bohaté příslušenství v podobě roštu, mělkého a hlubokého plechu
Tlumené dovírání dvířek
Tiché a pohodlné uzavírání dvířek do vaší kuchyně
Tlumené zavírání dvířek trouby vám zpříjemní vaši domácnost. Dvířka trouby se zavírají pouhým jemným dotykem a jsou dokonale tichá a bezpečná.
Zamačkávací knoflíky
Čísté linie, žádné usazování nečistot a jednoduché ovládání
Zamačkávací knoflíky jsou velice pohodlné na ovládání, nabízí elegantní design, který dodává celkovému vzhledu trouby čisté linie. Navíc je tento tip ovládání velice praktický pro snadné čištění a velice bezpečný pro vaše děti.
Multifunkční trouba
Mnoho praktických a inovativních funkcí pro příjemné pečení
Multifunkční trouby mají bohatě nabitou nabídku až 15 využitelných funkcí dle modelu vaší vybrané trouby. Všechny programy byly vyvinuty na základě dlouhodobých zkušeností, tak aby vám zajistily maximální komfort při pečení. Zvolit si můžete program pro grilování, ohřívání, rychloohřev či různé programy na pečení masa. V nabídce programů naleznete také programy na čištění, šetrné rozmrazování či eko pečení a další.
Teleskopické výsuvy
Dokonalý, velice praktický a bezpečný přehled o vašem pečení
Plně teleskopické vodicí lišty, až na třech úrovních v interiéru trouby, jsou velice praktické při kontrole, podlévání či vkládání a vykládání pokrmů z vaší trouby. Využít můžete až tři úrovně výsuvů nad sebou a tím si ještě více zpříjemnit vaše pečení. Budete tak mít bezpečný a perfektní přehled o vašich pokrmech najednou. Výsuvy značně usnadňují vaši manipulaci s pečicími plechy a zajišťují dokonalý a bezpečný přehled o procesu pečení. Počet teleskopických výsuvů záleží na zvoleném modelu vašeho spotřebiče
Program EcoClean čištění trouby
Velmi snadné čištění trouby pro zdravé pečení
Funkce EcoClean vám usnadní čištění vaší trouby. Vše, co je potřeba udělat, je nalít půl litru vody například do pekáče a poté navolit na ovládání trouby program EcoClean. Po cca 30 minutách již můžete sledovat výsledek, kterým je viditelně čistý povrch celého vnitřku trouby včetně případných pekáčů a plechů. Mastnota či zapečené skvrny se uvolněnou párou změkčí, a pak jej stačí jednoduše otřít hadříkem a vaše trouba je připravena na další pečení v plné čistotě.
Digitální programovatelné hodiny
Váš čas si můžete lépe naplánovat a užít si jej dle svého uvážení
Dotykově ovládaná digitální minutka s možností nastavení doby pečení, včetně dětské bezpečnostní pojistky, kterou je možné dotykové ovládání dočasně zamknout.
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 65 l |
| Celkový výkon trouby | 3300 W |
| Čistá kapacita trouby | 65 l |
| Vyhřívání shora | |
| Spodní vyhřívání | |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Rychlé zahřátí | |
| Rozsah termostatu trouby | 0 - 275 °C |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v mikrovlnné troubě | |
| Konvenční vaření | |
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Počet varných programů | 11 |
| Samočisticí | |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Zásuvné knoflíky | |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Měkké uzavíratelné dveře | |
| Chladné dveře | |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Počet roštů | 1 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Wi-fi ovládání | |
| Dětský zámek | |
| Odnímatelné sklo dvířek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,92 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,85 kWh |
| Osvětlení | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 560 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hmotnost | 31,5 kg |
| Obsah balení | |
| Plech na pečení | |
| Včetně teleskopických kolejnic | |